Kurumsal

Hakkımızda

Kaya Marbles & Granites'in başarısının arkasında yatan en önemli felsefe: modernlik ve zarafeti ilişkilendirerek doğallıktan oluşan taşın gerçek değerini takdim etmektir.

Şirketimiz, 2010 yılında kurulan, mermer ve granit sektöründe “Müşteri Memnuniyeti” ve “Kaliteli Ürün-Kaliteli Hizmet” anlayışı ile hareket ederek, ürün satışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki faaliyetlerini artan bir ivme ile sürdürmektedir. Müşteri taleplerine en kısa sürede, en uygun ürün ile cevap vermektedir. Sektörün beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilme adına, kurumsallaşma doğrultusunda önemli adımlar atmış olup zaman içerisinde sektörün lider firmalarından biri olmaya adaydır. Kuruluşundan itibaren faaliyet alanları dahilinde güçlü referansları ile dünyada örnek bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Kaya Marbles & Granites ailesinin tecrübesi sonucu yaratılan, dünyanın farklı yerlerinden elde edilen mermer, quartz, oniks, traverten gibi malzemeleri siz değerli müşterilerilerimizin hizmetine sunulmaktadır.